SAKARYA KONUK SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ

Konuk Sigorta
Konuk Sigorta
MİSYONUMUZ
Konuk Sigorta
VİZYONUMUZ
Konuk Sigorta
KALİTE POLİTİKAMIZ
Konuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi:

2000 yılında Sakarya Adapazarı’nda Arslan KONUK tarafından kurulmuş olan KONUK SİGORTA, Kurulduğu günden bu yana gelişime ve değişime açık işini seven eğitimli ve uzman kadrosu ile sigortacılık sektöründe yeniliklere ve değişen taleplere uygun çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

Bugün ise sektöründe öncülüklere imza atmış ve sektörün gelişmesinde, ilerlemesinde söz sahibi olmuş ve olmaya devam edecek büyük bir ailedir.

Acenteliğini yaptığı sigorta şirketinde Türkiye sıralamalarında her yıl ilk 25 içinde, Sakarya’da ise ilk sıralarda yer almaktadır. Bundan sonraki hedeflerimiz ise çeyrek asırdır faaliyette bulunduğumuz sektörümüzdeki hizmet anlayışımızı acentemiz ile kıymetli müşterilerimize yüksek fayda sağlayarak hep birlikte büyümeye ve gelişmeye devam etmek olacaktır.


Sigorta
HİZMETLERİMİZ
Hasar Anında, dostunuz Konuk Sigorta daima yanınızda! 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm konularla ilgili telefon üzerinden destek alabilirsiniz. Her zaman her durumda ihtiyaçlarınız için size en uygun sigortalarımızla yanınızdayız.
 
Konuk Sigorta
© Copyright 2024 - Konuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
 
Konuk Sigorta