Konuk Sigorta
Trafik Sigortası
 
Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebildiğimiz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Bu sigorta ile karşı tarafa verebileceğiniz maddi ve bedeni zararları güvence altına alabilirsiniz.

Trafik Sigortası’nın kapsamında; sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş ise Karayolları Trafik Kanunu'na göre, işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir.

Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makûl ve zorunlu masraflar sigorta şirketimiz tarafından karşılanır.
 

''Sakarya’nın en köklü sigorta şirketi olarak, tüm araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak araç sigortası çözümleriyle sizlere güvence sağlıyoruz.''  
 

 

 
Trafik Sigortamız Hangi Araçlar İçin Yapılabilir ?
 
Otomobil, kamyonet, kamyon, çekici, minibüs, otobüs, tanker, motorsiklet, taksi otolar, dolmuş otolar için düzenlenebilmektedir. 
 

Trafik Sigorta Paketlerimiz
 
1-) Ekstra Trafik Sigortası

2-) Süper Trafik Sigortası

3-) Sınırsız Trafik Sigortası

4-) Tam Bakım Trafik Sigortası

5-) Trafik Yol Yardım Sigortası
 
 

  
 
 
 
Konuk Sigorta
© Copyright 2024 - Konuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
 
Konuk Sigorta