Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Konuk Sigorta
Konuk Sigorta

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Konuk Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın! SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına kimler sahip olabilir? 

 

65 yaşından küçük olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Konuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.

Konuk Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.

0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sahip olacağım ayrıcalıklar nelerdir?

 

* Konuk Sigorta, özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

 

* Konuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yalnızca yatışlı tedavi teminatlarını tercih edebileceğiniz gibi yatışlı + yatışsız tedavi teminatlarını içeren poliçemizi de seçebilirsiniz.

 

* Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

* Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

* Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

* Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sigortası

 

 

 

 
 
 
 
Konuk Sigorta
© Copyright 2021 - Konuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
 
Konuk Sigorta