Konuk Sigorta
Eczane Paket Sigortası
 
Konuk Eczane Paket Sigorta Poliçesi; işletmeniz için özel olarak oluşturulmuş teminatları çok ekonomik bir çözümle sizlere sunuyor. Geniş kapsamlı asistan hizmeti ile işyerinizin ve çalışanlarınızın huzuru ve güvenliği Konuk Sigorta’nın kanatları altında!
 
Eğitim Kurumları Paket Sigortası
 
Okul, kreş, yuva, anaokulu ve dershane gibi eğitim kurumlarına yönelik hazırlanmış bu sigorta ile tek bir poliçe altında ve en ekonomik çözümle güvence altına alınmak Konuk Sigorta ile mümkün. 
 
Noter Paket Sigortası
 
Noter Paket Sigortası, yangın ve deprem gibi doğal afetlerden üçüncü şahıs sorumlulukları ve ferdi kaza gibi çok geniş kapsamlı durumlara kadar noterlerin günümüz ihtiyaçlarına ve mesleki çalışma koşullarına göre özenle hazırlanmıştır. 

Turistik Tesis Paket Sigortası
 
Bu sigorta ile hangi boyutlarda olursa olsun motel, otel, tatil köyü ve benzeri turistik tesislerin bina güvenliği, munteviyatları (demirbaş, makine-tesisat, emtia, kasa, odalarda ve emanete bırakılmış eşyalar), tesislerde konaklayan müşteriler, çalışanlar ve üçüncü şahıslar Konuk Sigorta ayrıcalığı ile korunur. 
 
Plaza Paket Sigortası
 
Oto plazaları, oto galerileri ve otomobil firmalarının servis istasyonları ve çalışanlar en ekonomik çözümle ve geniş asistan hizmetiyle Konuk Sigorta tarafından güvence altına alınır. 
 
Market Paket Sigortası
 
Bakkal, market, süpermarket, büyük mağaza, hipermarket, grosmarket, et, balık ve tavuk ürünleri atış yerleri bu sigorta ile tek bir poliçe altında en ekonomik çözümle güvence altına alınır. 
 
Güzellik Merkezi Paket Sigortası
 
Güzellik merkezleri bu sigorta ile işletmelerden çalışanlarına ve müşterilerine kadar en ekonomik çözümlerle Konuk Sigorta’nın sunduğu teminatlarla korunur. 
 
AVM Paket Sigortası
 
Alışveriş merkezleri için özel olarak hazırlanmış olan AVM Paket Sigortası ile alışverişin ve satış yapmanın keyfi, güven ve huzurla birleşiyor! 
 
Gıda Paket Sigortası
 
Birahane, meyhane, börekçi, gazino, kafeterya, lokanta, pizzacı, pasta ve şekerleme satış yeri, pide ve kebap salonları gibi işletmelerin güvencesi geniş kapsamlı ve en ekonomik çözümlerle Konuk Sigorta’da sunuluyor. 
 
Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası
 
Akaryakıt servis istasyonları dahil, bu yerlerin bünyesinde bulunabilecek motel, kafeterya ve AVM gibi tesislerin binaları, muhteviyatı, doğal afetler ve iş durması gibi olaylar sebebiyle yaşanan maddi zararlar bu sigorta ile güvence altına alınmaktadır. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konuk Sigorta
© Copyright 2021 - Konuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
 
Konuk Sigorta