HABER DETAY
Konuk Sigorta
Konuk Sigorta
Trabzonsporlu’nun Trafik ve Kaskosu Artık Anadolu Sigorta'dan
 
Anadolu Sigorta’dan, Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Trabzonspor’un taraftarlarına yönelik iki yeni ürün: Trabzonspor Kasko ve Trabzonspor Trafik Sigortası

Anadolu Sigorta’dan, Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Trabzonspor’un taraftarlarına yönelik iki yeni ürün: Trabzonspor Kasko ve Trabzonspor Trafik Sigortası

Trabzonsporlular; kolaylıkla alabilecekleri bu iki ürün sayesinde, araçları için ihtiyaç duydukları tüm teminatlara bir arada, üstelik Anadolu Sigorta güvencesiyle ve benzersiz avantajlarla sahip olabilecekler.

30 Nisan 2011 Cumartesi tarihinde Trabzon Zorlu Grand Otel’de duyurulan anlaşmaya imzalar, Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su ve Trabzonspor Kulubü Başkanı Sadri Şener tarafından atıldı.

Protokole göre Anadolu Sigorta, Trabzonspor kulübüne gönül veren taraftarlarına özel Trabzonspor Trafik ve Trabzonspor Kasko adı altında iki yeni ürün oluştururken, Trabzonspor taraftarları, Anadolu Sigorta’dan satın alacakları bu iki ürün sayesinde bir taraftan kendilerini ve araçlarını güvence altına alırken, diğer yandan da kulüplerine destek sağlayacaklar

Her iki tarafta da hazırlıkları uzun süredir devam eden Trabzonspor Trafik ve Kasko ürünleriyle ilgili düşüncelerini dile getiren Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su şöyle konuştu; “Anadolu Sigorta olarak, Türkiye’nin en önemli spor kulüplerinden biri olan ve tarihte büyük başarılara imza atarak adını dört büyükler arasına yazdırmış, günümüzde ise olumlu performansıyla şampiyonluk yarışını sürdüren Trabzonspor ile işbirliği imkanı bulmanın heyecanını yaşıyoruz. Trabzonspor Kulübü ile şirketimiz arasında imzalanan bir protokol ile Trabzonspor’a gönül veren taraftarlara özel ürünler oluşturmayı amaçlıyoruz. Başlangıç olarak, “Trabzonspor Trafik” ve “Trabzonspor Kasko” adı altında tasarlanan iki ürünü Trabzonspor taraftarları ile buluşturacağız. Yeni ürünlerimizin şirketimize ve Trabzonspor camiasına hayırlı olmasını dilerim.”

Anadolu Sigorta’nın Trabzonspor ile uzun süreye dayalı yapıcı bir ilişkisi olduğunu vurgulayan Mustafa Su, imzalanan bu protokol ile yıllardan bu yana devam eden işbirliğinin yeni bir boyut kazandığını ve daha da güçlendiğini vurguladı.

Trabzonsporlulara özel olarak hazırlanan ürünler sayesinde taraftarlar, trafikte seyreden araçlar için yapılması zorunlu olan trafik sigortasının haricinde, Anadolu Sigorta’nın sunduğu geniş kasko çözümlerinden de faydalanabilecekler. Ürünlerle ilgili her türlü detaylı bilgi, Anadolu Sigorta’nın web sitesinden veya 444 0 350 numaralı telefondan alınabilir.
 
© Copyright 2021 - Konuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
 
Konuk Sigorta