ACENTESİ OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ
Konuk Sigorta
Konuk Sigorta
Ana Sigorta
 
30 yıllık otomotiv tecrübesiyle sigorta sektörünün tecrübesinin birleşimi olan Ana Sigorta, tüm paydaşları için erişilebilir çözümler sunmak hedefiyle yola çıkmıştır.

Otomotiv sektöründeki tecrübesini Enka Motorlu Araçlar A.Ş., Turksis Yardım ve Servis Hizmetleri A.Ş.  ve Insurance Claims Center A.Ş. Şirketleri ile taçlandıran sermayedarımız Kantürk Öztürk, sigortacılık tutkusunu Eylül 2020’de Ana Sigorta A.Ş. ile hayata geçirmiştir.

Ana Sigorta olarak ulusal ve uluslararası şirket tecrübesine sahip, konularında uzman yetkin ekibimiz ve bu ekibe inanan seçkin acentelerimiz ile bireysel sigortacılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Sade, anlaşılır ve zengin içerikli ürünlerimiz ile tüm paydaşlarımız nezdinde tercih edilen bir sigorta şirketi olmayı hedeflemekteyiz.

• Vizyon
Şirket’in Vizyonu, tüm paydaşlarına sıra dışı bir yaklaşımla farklı bir deneyim yaşatmaktır.

Bu kapsamda, sigortalıların gereksinimlerine yönelik klasik sigortaların dışında onların en üst düzeyde ihtiyaç duyacakları ve beklentilerinin üstünde yeni, kaliteli ürünler sunmak ve vereceği etkili hizmetler ile sektörde fark yaratmaktır.

• Misyon
Ana Sigorta AŞ, kendi kullanmayacağı hiçbir ürünü sigortalılara sunmamayı ilke edinen ve tüm paydaşlar nezdinde tercih edilen bir sigorta şirketi olmayı misyon edinmiştir.

ANA Sigorta, bu misyon çerçevesinde etkin veri ve portföy analizleri ile kişi ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik içeriği zengin ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunar.
 
© Copyright 2024 - Konuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
 
Konuk Sigorta